X-Ray
HD+
4K

Boogeyman cda

5.6
5.6/10

Film “Boogeyman” to adaptacja bestsellerowej powieści Stephena Kinga, która opowiada historię licealistki Sadie Harper i jej młodszej siostry Sawyer, które próbują poradzić sobie po śmierci matki. Nagłe pojawienie się tajemniczego pacjenta w ich domu prowadzi do nękających ich przerażających nadprzyrodzonych zdarzeń, spowodowanych przez istotę żerującą na cierpieniu.

Boogeyman CDA

20th Century Studios zaprasza na niezwykłą podróż w mroczne zakamarki ludzkiego umysłu w filmie „Boogeyman”. Opowieść ta, oparta na bestsellerowej powieści mistrza grozy, Stephena Kinga, przeniesie nas w świat tajemnic i strachu.

Głównymi bohaterkami są Sadie Harper, licealistka pełna tajemniczych zdolności, oraz jej młodsza siostra Sawyer, które niedawno straciły matkę. Ich życie zmienia się drastycznie, gdy do ich domu przychodzi tajemniczy pacjent desperacko szukający pomocy. Jednak nie jest to zwykły człowiek – to coś więcej, coś przerażającego.

Od tego momentu, rodzinę Harperów zaczyna prześladować nieznana nadprzyrodzona istota, żerująca na cierpieniu swoich ofiar. Czy dziewczyny będą w stanie odkryć tajemnicę tego potwora i ocalić siebie oraz swoją rodzinę? Czy odważą się stawić mu czoła?

„Boogeyman” to film pełen napięcia i niepokoju, który wciągnie widza w mroczny świat strachu i zagadek. Czytelnik będzie trzymał w napięciu do samego końca, próbując rozgryźć tajemnicę tej przerażającej istoty. Czy odważy się spojrzeć w oczy własnemu lękowi i stawić czoła Boogeymanowi? Tego dowiecie się tylko oglądając ten film. Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w waszej pamięci.

Podsumowanie

Film “Boogeyman” otrzymał mieszane oceny od krytyków filmowych. Średnia ocena z trzech różnych portali filmowych wynosi 5,8, co sugeruje, że film nie jest najlepszy.

Jednakże, pomimo tych przeciętnych ocen, warto zauważyć, że niektóre aspekty filmu mogą być interesujące dla widza. Na przykład, IMDb przyznało mu ocenę 6.3, co wskazuje na pewne pozytywne elementy w fabule lub wykonaniu.

Niestety, oceny z Filmwebu i TMDb są nieco niższe, co sugeruje, że film może mieć pewne wady. Możliwe, że fabuła jest przewidywalna lub brakuje mu oryginalności.

Podsumowując, “Boogeyman” jest filmem, który otrzymał mieszane recenzje od krytyków. Mimo pewnych pozytywnych aspektów, takich jak ocena na IMDb, średnia ocena sugeruje, że film może nie spełnić oczekiwań widza.

Polecane filmy

Zaloguj się

Lub załóż konto w 18 sekund