X-Ray
HD+
4K

Freestyle cda

2.5
2.5/10

Diego, uliczny raper po odwyku, skupia się na muzyce i odrzuca pokusy łatwego zarobku. Wspólnie z przyjacielem Mąką pracuje nad nową płytą, jednak sytuacja się komplikuje, gdy Mąka kradnie mikrofon ze studia nagraniowego. Diego spotyka gangstera ze Słowacji, który proponuje mu niebezpieczny interes związany z przemytem kokainy. Diego podejmuje wyzwanie, ale świat gangsterski brutalnie go konfrontuje. Czy uda mu się wyjść z tego cało?

Freestyle CDA

Diego, uliczny raper, po trudnym okresie odwyku postanawia skupić się na swojej pasji – muzyce. Wraz ze swoim przyjacielem Mąką pracuje nad nowym albumem, odrzucając pokusy łatwego zarobku. Jednak ich spokój zostaje brutalnie przerwany, gdy Mąka kradnie mikrofon ze studia nagraniowego, narażając chłopaków na ogromne długi.

W tym samym czasie na drodze Diega pojawia się tajemniczy gangster ze Słowacji, który proponuje mu niebezpieczny interes – zakup i przemyt dużej ilości kokainy. Diego, zafascynowany obietnicą szybkiego bogactwa, podejmuje wyzwanie, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji.

Jednak świat, przed którym Diego uciekał, okazuje się być pułapką. Złoto i szybki interes zamieniają się w koszmar, a Diego zostaje brutalnie skonfrontowany z mrocznymi zakamarkami gangsterskiego podziemia. Czy uda mu się wyjść z tego cało? Czy odnajdzie drogę do prawdziwego spełnienia i wolności?

“Freestyle” to film pełen napięcia i tajemnicy, który wciągnie widza w mroczny świat ulicznych walk i niebezpiecznych interesów. Przeplatając elementy kryminału, dramatu i muzyki, film ukazuje trudne wybory, z jakimi musi zmierzyć się Diego. Czy zdoła ocalić swoje życie i odnaleźć prawdziwe powołanie? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w sercu historii “Freestyle”.

Podsumowanie

Niestety, nie mogę podać oceny z IMDb, ponieważ brakuje informacji. Jednak na podstawie oceny z Filmwebu (5,5) można stwierdzić, że film Freestyle nie zdobył zbyt wysokiej oceny. Oczywiście, ocena jest subiektywna i może się różnić w zależności od gustu widza, ale jeśli średnia ocena z różnych portali filmowych jest niższa niż 6, można przypuszczać, że film nie spełnił oczekiwań większości widzów.

Moja opinia na temat filmu Freestyle opiera się na tej informacji. Wydaje się, że film może mieć pewne wady lub niedociągnięcia, które wpłynęły na jego ocenę. Może to być słaba fabuła, niewyraźne postacie czy też słabe wykonanie techniczne. Jednak bez dokładniejszych informacji trudno jest wyrokować na temat konkretnych aspektów filmu.

W każdym razie, jeśli średnia ocena z różnych portali filmowych jest niższa niż 6, to można przypuszczać, że Freestyle nie jest najlepszym wyborem dla osób o bardziej wymagającym gustu. Jednak warto pamiętać, że gust filmowy jest indywidualny i warto samodzielnie obejrzeć film, aby wyrobić sobie własną opinię.

Polecane filmy

Zaloguj się

Lub załóż konto w 18 sekund