X-Ray
HD+
4K

Kokainowy miś cda

5.7
5.7/10

W 1985 roku Andrew Carter Thornton, handlarz narkotyków, zginął w katastrofie samolotu w Knoxville, Tennessee. Przewoził on kokainę z Kolumbii do USA. Po jego śmierci znaleziono przy nim tysiące dolarów, kamizelkę kuloodporną i 77 funtów kokainy. Okazało się, że niedźwiedź, który znaleziono martwego w Chattahoochee National Forest, przedawkował kokainę z torby, która była na trasie lotu Cessny.

Kokainowy miś CDA

“Kokainowy miś” to film oparty na prawdziwej historii, która rozegrała się w 1985 roku. Głównym bohaterem jest Andrew Carter Thornton, który był nie tylko spadochroniarzem, policjantem i prawnikiem, ale także handlarzem narkotyków. Jego nielegalne interesy polegały na przemytach kokainy z Kolumbii do USA przy użyciu samolotu Cessna 404.

Jednak los Thorntona został przypieczętowany 11 września 1985 roku, gdy jego ciało zostało odnalezione przez policję w Knoxville, Tennessee. Był on uzbrojony, miał na sobie kamizelkę kuloodporną oraz tysiące dolarów w gotówce. Co więcej, przy nim znaleziono około 77 funtów kokainy o wartości około 14 milionów dolarów.

Okazało się jednak, że Thornton nie był jedyną ofiarą swojego ostatniego przemytu. W listopadzie 1985 roku myśliwy natrafił na martwego niedźwiedzia w Chattahoochee National Forest. Obok niego leżała torba, która pierwotnie zawierała około 75 funtów kokainy. Nieszczęsne zwierzę najwyraźniej otworzyło torbę i przedawkowało narkotyk.

Film “Kokainowy miś” ukazuje tajemniczą historię katastrofy samolotu handlarza narkotyków oraz niezwykłe zdarzenie związane z niedźwiedziem. Czy istnieje jakaś więź między tymi dwoma wydarzeniami? Jakie sekrety skrywała torba z kokainą? Odpowiedzi na te pytania odkryjesz, oglądając ten film. Przygotuj się na niezapomnianą podróż w świat przestępczego półświatka i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Podsumowanie

Po przeanalizowaniu ocen filmu “Kokainowy miś” na różnych portalach filmowych, można stwierdzić, że opinie na jego temat są dość zróżnicowane. Średnia ocena na Filmwebie wynosi 5,3, natomiast na TMDb jest nieco wyższa i wynosi 6,3.

Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że “Kokainowy miś” nie zdobył entuzjastycznej aprobaty widzów. Film prawdopodobnie ma pewne wady, które wpływają na odbiór i ocenę przez publiczność. Może to sugerować, że fabuła, reżyseria lub inne aspekty produkcji nie spełniły oczekiwań widzów.

Jednakże, pomimo tych przeciętnych ocen, warto pamiętać, że gust kinowy jest subiektywny i różni się w zależności od indywidualnych preferencji. Dlatego też, mimo negatywnych ocen na niektórych portalach filmowych, istnieje możliwość, że “Kokainowy miś” może znaleźć swoich zwolenników.

Ważne jest również zauważyć, że oceny te są jedynie wyznacznikiem i nie powinny być jedynym kryterium przy podejmowaniu decyzji o obejrzeniu filmu. Warto samodzielnie zapoznać się z treścią i recenzjami filmu oraz wziąć pod uwagę własne upodobania, aby móc wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Polecane filmy

Zaloguj się

Lub załóż konto w 18 sekund