X-Ray
HD+
4K

Mała syrenka cda

5
5/10

“Mała syrenka” to aktorska wersja nagrodzonej Oscarami animacji Disneya, wyreżyserowana przez Boba Marshalla. Opowiada ona historię syrenki Arielki, która zakochuje się w przystojnym księciu Eryku i zawiera pakt z morską wiedźmą Urszulą, aby móc żyć na lądzie. Jednak cena, jaką musi zapłacić, okaże się bardzo wysoka.

Mała syrenka CDA

“Mała syrenka” to magiczny musical, który przenosi nas w świat pełen tajemnic i przygód. Opowieść o Arielce, młodej i niezwykle odważnej syrence, porusza serca widzów od lat. Fascynacja światem ludzi popycha ją do podjęcia ryzyka i zaryzykowania wszystkiego dla miłości.

Arielka, najmłodsza córka króla mórz i oceanów, Trytona, pragnie poznać świat powierzchni. Tam spotyka przystojnego księcia Eryka i natychmiast zakochuje się w nim. Jednak ich miłość jest niemożliwa ze względu na różnice między światem syren a ludzi.

Niepokorna syrenka postanawia podążać za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. W zamian za możliwość życia na lądzie, Arielka musi zapłacić wysoką cenę. Tajemnicza wiedźma skrywa jednak swoje własne plany i niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku.

Czy Arielka będzie w stanie pokonać przeciwności losu i spełnić swoje marzenia? Czy miłość jest warta tak wielkich poświęceń? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy tylko w “Małej syrence”. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do magicznego świata, gdzie tajemnica i miłość splatają się w niezwykły sposób.

Podsumowanie

Po przeczytaniu różnych ocen filmu “Mała syrenka” na różnych portalach filmowych, można zauważyć, że opinie na jego temat są dość zróżnicowane. Jednakże, biorąc pod uwagę średnią ocen z tych portali, która wynosi poniżej 6, można stwierdzić, że film nie zdobył zbyt wielu pozytywnych recenzji.

Filmweb przyznał mu ocenę 4,6, co jest dość niskim wynikiem. Oznacza to, że większość użytkowników tego portalu nie była zbyt zadowolona z oglądania tego filmu. TMDb natomiast przyznał mu ocenę 6, co jest nieco wyższym wynikiem, ale wciąż niezbyt imponującym.

Biorąc pod uwagę te oceny, można przypuszczać, że “Mała syrenka” może mieć pewne wady lub nie spełniać oczekiwań widzów. Może to być spowodowane słabym scenariuszem, niewyraźnymi postaciami czy też słabą reżyserią.

Jednakże, warto pamiętać, że oceny filmowe są subiektywne i różne osoby mogą mieć różne zdanie na temat tego samego filmu. Dlatego warto samodzielnie obejrzeć “Małą syrenkę” i wyciągnąć własne wnioski.

Polecane filmy

Zaloguj się

Lub załóż konto w 18 sekund