X-Ray
HD+
4K

Pokolenie Ikea cda

3.5
3.5/10

Piotr Czarny, trzydziestokilkuletni prawnik, ma ambitny plan zapełnienia spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jednak jego plany zostają zakwestionowane, gdy Olga, jedyna kobieta, z którą jest szczery i nie sypia, stawia mu ultimatum.

Pokolenie Ikea CDA

“Pokolenie Ikea” to pełen tajemnic film, który zabiera nas w świat Piotra Czarnego – czarującego prawnika, który żyje na krawędzi emocji. Piotr nieustannie poszukuje adrenaliny, kobiet i niezapomnianych imprez. Jego życiowy cel to zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jednak wszystko się komplikuje, gdy Olga, jedyna kobieta, z którą Piotr jest całkowicie szczery i z którą nie ma romansu, stawia mu ultimatum. Co takiego skrywa ta tajemnicza propozycja? Czy Piotr zdecyduje się zmienić swoje podejście do życia? “Pokolenie Ikea” to historia o poszukiwaniu prawdziwej miłości i odkrywaniu, że czasami największą przygodę można znaleźć tam, gdzie jej się najmniej spodziewamy.

Podsumowanie

Film “Pokolenie Ikea” otrzymał bardzo niskie oceny na wszystkich portalach filmowych. Średnia ocen wynosi zaledwie 3,7, co wskazuje na ogólnie negatywną opinię widzów i krytyków.

Niestety, film nie spełnił oczekiwań i nie zyskał uznania ze względu na wiele wad. Fabuła okazała się niewyrazista i przewidywalna, nie dostarczając żadnych zaskakujących momentów czy głębszych przemyśleń. Postacie były płaskie i mało interesujące, a ich motywacje nie były odpowiednio rozwinięte.

Dodatkowo, reżyser nie poradził sobie z tempo narracji, co sprawiało, że film stawał się nużący i trudny do oglądania. Montaż również pozostawiał wiele do życzenia, a niektóre sceny wydawały się zbędne i nieprzemyślane.

Warto również wspomnieć o stronie wizualnej filmu. Choć można było oczekiwać estetycznych ujęć i ciekawych kompozycji, to niestety “Pokolenie Ikea” nie spełniło tych oczekiwań. Scenografia i kostiumy były mało przemyślane, a zdjęcia nie wyróżniały się niczym szczególnym.

Podsumowując, “Pokolenie Ikea” to film, który niestety nie spełnił swojego potencjału. Niskie oceny na różnych portalach filmowych wskazują na jego liczne wady, takie jak słaba fabuła, płaskie postacie i nieudolne wykonanie. Nie polecam tego filmu, zwłaszcza osobom oczekującym czegoś więcej od kina.

Polecane filmy

Zaloguj się

Lub załóż konto w 18 sekund