X-Ray
HD+
4K

Porady na zdrady 2 cda

4
4/10

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach, a jej nowym specjalistą od problemów w związkach zostaje Franek. Jego dziewczyna Asi nie może znieść widoku innych kobiet zainteresowanych jej chłopakiem, więc Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Wplątuje się w aferę, która wywołuje zazdrość u Kaliny, a konflikt między partnerami prowadzi do zaskakującego finału.

Porady na zdrady 2 CDA

W filmie “Porady na zdrady 2” poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami staje się areną pełną emocji i napięcia. Gdy Maćek i Kalina wyjeżdżają na romantyczne wakacje na Hawaje, jego brat Franek (Antoni Królikowski) przejmuje jego miejsce jako specjalista od problemów w związkach. Jednak jego dziewczyna Asia (Karolina Chapko) nie może znieść myśli o innych kobietach, które patrzą pożądliwie na jej ukochanego. W obliczu zagrożonej miłości Franek postanawia zmienić swoje zawodowe zainteresowania.

Wkrótce Franek spotyka Tymka (Tomasz Karolak), który prowadzi grupę wsparcia dla mężczyzn o nazwie “Mściwój”. Dzięki niemu Franek zostaje wplątany w aferę, która wywołuje ogromną zazdrość u jego ukochanej. Konflikt między sfrustrowanymi partnerkami a rozżalonymi mężczyznami osiąga punkt kulminacyjny, a finał tej historii zaskoczy wszystkich.

“Porady na zdrady 2” to film pełen tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czy Franek będzie w stanie uratować swoją miłość? Jakie sekrety kryje grupa “Mściwój”? Odpowiedzi na te pytania czekają na widzów, którzy zdecydują się obejrzeć ten film. Przygotujcie się na emocjonującą podróż przez labirynt relacji i uczuć, która zapewni wiele niezapomnianych chwil.

Podsumowanie

Rotten Tomatoes: 3,8

Film “Porady na zdrady 2” otrzymał niskie oceny na obu portalach filmowych. Średnia ocena wynosi poniżej 4, co sugeruje, że film nie spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony widzów i krytyków.

Opinie na temat filmu są negatywne. Widocznie, “Porady na zdrady 2” nie spełniły oczekiwań widzów i nie dostarczyły im satysfakcji. Możemy przypuszczać, że fabuła filmu była słaba, a wykonanie niezadowalające.

Niestety, nie mogę odnosić się do konkretnych aspektów filmu, ponieważ nie znam szczegółów ocen. Jednakże, niska średnia ocen sugeruje, że film może mieć problemy z fabułą, scenariuszem, aktorstwem lub innymi elementami produkcji.

Wnioskując na podstawie tych ocen, “Porady na zdrady 2” nie jest godnym polecenia filmem. Jeśli szukasz czegoś ciekawego i wartościowego do obejrzenia, lepiej poszukać innych opcji.

Polecane filmy

Zaloguj się

Lub załóż konto w 18 sekund