X-Ray
HD+
4K

Szybcy i wściekli 10 cda

6.1
6.1/10

Dom Toretto i jego rodzina muszą stawić czoła najgroźniejszemu przeciwnikowi, który chce zniszczyć ich i odebrać im wszystko. Syn brazylijskiego króla narkotykowego, Dante, przez lata planował zemstę na Domie i rozprosza rodzinę po całym świecie. Dom odkrywa, że jego syn jest celem Dantego i musi podjąć walkę, aby go ocalić.

Szybcy i wściekli 10 CDA

W filmie “Szybcy i wściekli 10” Dom Toretto i jego rodzina stają przed największym wyzwaniem w swoim życiu. Po wielu latach walki z przeciwnikami, tym razem muszą zmierzyć się z tajemniczym wrogiem, który chce zniszczyć ich rodzinę i odebrać im wszystko, co mają. Okazuje się, że jest to syn nikczemnego brazylijskiego króla narkotykowego, Hernana Reyesa. Dante, bo tak nazywa się ten młody człowiek, przez lata obmyślał perfidny plan zemsty na Domie. Jego plan rozprosza rodzinę po całym świecie – od Los Angeles po Rzym, od Brazylii po Londyn, a nawet Antarktydę. Wszystko zmienia się, gdy Dom odkrywa, że jego 8-letni syn jest celem Dantego. Teraz Dom musi podjąć desperacką walkę o ocalenie swojej rodziny i odkrycie tajemnicy, która może zmienić wszystko. Czy uda mu się pokonać Dantego i uratować swojego syna? Przekonaj się sam i wejdź na emocjonującą drogę pełną niebezpieczeństw i niespodzianek w “Szybcy i wściekli 10”.

Podsumowanie

Film “Szybcy i wściekli 10” otrzymał zróżnicowane oceny na różnych portalach filmowych. Jednakże, średnia ocen z tych portali wynosi poniżej 6, co sugeruje, że film nie zdobył powszechnej aprobaty.

Pomimo tego, że niektóre oceny są nieco wyższe, trudno ukryć, że “Szybcy i wściekli 10” nie spełnił oczekiwań większości widzów. Możemy przypuszczać, że film może zawierać pewne wady, które wpływają na jego ogólną jakość.

Jednakże, warto pamiętać, że oceny są subiektywne i każdy widz może mieć inne odczucia na temat filmu. Dlatego też, jeśli jesteś fanem serii “Szybcy i wściekli”, warto dać mu szansę i samemu ocenić jego wartość.

Niemniej jednak, biorąc pod uwagę średnią ocen z różnych portali filmowych, można stwierdzić, że “Szybcy i wściekli 10” nie jest najlepszym filmem w serii.

Polecane filmy

Zaloguj się

Lub załóż konto w 18 sekund